Kariera

Kogo szukamy?

Praca w naszej Spółce stwarza możliwość rzeczywistego poznania i zrozumienia różnych procesów biznesowych zachodzących w spółce handlowej oraz zdobycia cennego doświadczenia, nie tylko w obszarze specjalizacji, ale znacznie szerzej, z poziomu całej Organizacji. Poszukujemy osób z pasją, z którymi będziemy wspólnie realizować cele Spółki. Zatrudniamy pracowników z różnorodnym doświadczeniem zawodowym i wykształceniem. Jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko - wyślij do nas swoją aplikację. Pozwoli to nam szybko sięgnąć po Twoje dane, jak tylko będziemy mieli ofertę, która może Cię zainteresować.

Skontaktować się mogą z nami Państwo za pośrednictwem a-maili:
Praca w PETRO-OIL Podlaskie Centrum Olejowe Sp. z o.o. – praca@petro-oil.com.pl
Praca w PPHU LTL Sp. zo.o. – praca@ltl-paliwa.pl

PETRO-OIL Podlaskie Centrum Olejowe Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska:

1. Pracownik do konfekcji oleju - 1 osoba

Wymagania:
- chętnie zatrudnimy emeryta, ręcistę lub studenta zamieszkałego w okolicach Kleosina, Niewodnicy, Ignatek, Księżyna

Zakres obowiązków:
- ręczne przelewanie oleju z pojemników 1000L do opakowań 5 i 20 litrowych

Informacje dodatkowe:
- typ umowy o pracę: umowa o dzieło (nie zatrudniamy na czarno)
- wynagrodzenie: akordowe
  za 1 szt. 5L - 0,20 zł
  za 1 szt. 20L - 0,50 zł
- czas pracy nieokreślony, zależny od zapotrzebowania
- miejsce pracy: magazyn Ignatki 43A

Szczegółowe informacje udzielimy pod nr telefonu: 85 871 09 30,  695 454 321, 669 252 251

Zgłoszenia: krótkie CV ze zdjęciem na adres praca@petro-oil.com.pl

Produkty w ofercie