Petro-Oil

PETRO-OIL Podlaskie Centrum Olejowe Sp. z o.o. jest firmą handlową, która została powołana do życia w listopadzie 2001 r. jako wspólne przedsięwzięcie firm Orlen Oil (wcześniejszy Petro Oil) oraz P.P.H.U. LTL. Z chwilą powstania przyznano nam jako jedynej firmie w regionie status "Regionalnego Centrum Sprzedaży".
Od początku swojej działalności skupiliśmy się na budowaniu pozycji lidera na rynku środków smarnych województwa Podlaskiego oraz Warmińsko-Mazurskiego. W latach 2014- 2015 rozszerzyliśmy obsługiwany przez nas teren na ościenne powiaty województwa Lubelskiego oraz Mazowieckiego. Podstawowym profilem działalności Spółki jest sprzedaż hurtowa jak i detaliczna środków smarnych, płynów eksploatacyjnych, kosmetyki samochodowej Orlen Oil jak i innych wiodących na rynku producentów. Od 2015 roku wprowadziliśmy do swojej oferty własną markę produktów PETRO ZIMA w skład której wchodzą płyny oraz koncentraty do chłodnic i spryskiwaczy oraz PETRO VOLT obejmującą linię ekonomicznych akumulatorów dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz pojazdów rolniczych. 
Siedziba Spółki znajduje się pod Białymstokiem w miejscowości Ignatki.

Jesteśmy godną zaufania prężnie rozwijającą się Spółka z ponad piętnastoletnim doświadczeniem na rynku. Prowadzimy swoją działalność w sposób rzetelny, uczciwy i wiarygodny, a dobra współpraca z dostawcami oraz zadowolenie naszych klientów są dla nas najważniejsze.
 
 

Produkty w ofercie