Środki Smarne

Samochody ciężarowe i sprzęt budowlany
Kompleksowa oferta olejów i smarów do pojazdów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu obejmuje: oleje silnikowe i przekładniowe, smary samochodowe. Systematyczny rozwój oferty produktowej w połączeniu z wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w obszarze nowych technologii zapewnia  niezawodną pracę wszystkich elementów pojazdów i urządzeń pracujących w transporcie czy budownictwie.
 
ORLEN Oil prowadzi szereg projektów badawczo-rozwojowych mających na celu sukcesywne dostosowywanie oferty produktowej do rosnących oczekiwań Klientów i zmieniających się trendów rozwojowych środków smarnych w skali globalnej. Szczególne znaczenie mają programy rozwojowe prowadzone przez ORLEN Oil, wspólnie ze światowymi producentami pakietów, surowców i technologii olejów smarnych w obszarze olejów dla motoryzacji.
 
Środki smarne ORLEN Oil do samochodów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu zapewniają redukcję emisji szkodliwych substancji do środowiska. Spełnienie rygorystycznych norm ekologicznych jest możliwe dzięki wykorzystaniu proekologicznych technologii i wdrożeniu zaawansowanych technologicznie prac badawczo-rozwojowych. Potwierdzeniem tego jest przyznanie ORLEN Oil prestiżowego tytułu Lidera Polskiej Ekologii przez Ministra Środowiska.
 
Współpracujące z ORLEN Oil firmy z branży transportowej i budowlanej doceniają przede wszystkim światową jakość produktów do samochodów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu, potwierdzoną kilkudziesięcioma aprobatami wiodących producentów pojazdów oraz licznymi referencjami użytkowników. Świadczy to o dużym zaufaniu klientów do naszych produktów.

Produkty w ofercie